رفتن به مطلب
هاست رایگان یاس هاستینگ
  • 0

کندی وردپرس

مهیار زهرابی

سوال

سلام، ببخشید من از هاست رایگان استفاده میکنم www.******.0Site. ir و از پلتفرم وردپرس افزونه ووکامرس رو فعال کردم فقط از وقتی که فعال کردن وارد شدن به پنل مدیریت وردپرس با مشکل روبه‌رو شده یعنی کند میره فقط من نمیدونم مشکل از اینترنت من هست یا وردپرس یا ووکامرس ویا قالب وردپرس ممنون میشم اگه پاسخ بدید.🤪

ویرایش شده توسط مهیار زهرابی
استیکر اشتباهی
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

هاست رایگان برای میزبانی کاربرایی ایجاد شده که میخوان چند تا فایل ساده رو با بقیه به اشتراک بذارن، سایت هایی که با JamStack طراحی شده رو اجرا کنن و به طور کلی نیاز به قدرت پردازش و رم کمی دارن برای همین هیچوقت به چشم یک جایگزین برای هاست های پرمیوم بهش نگاه نکنید

و این خیلی طبیعی هستش که سرعت سایتتون کاهش داشته چون قدرت پردازشی که هر هاست داره کم هستش

برای راه اندازی یک سایت فروشگاهی شما باید حداقل از یک هاست معمولی استفاده کنید (یا در بهترین حالت از هاست های وردپرس NVMe)

هاست رایگان به هیچ وجه گزینه مناسبی برای شروع یک کسب و کار اینترنتی نیست (مگر این که در خارج از کشور زندگی کنید)

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، مهیار زهرابی گفته است :

سلام، ببخشید من از هاست رایگان استفاده میکنم www.******.0Site. ir و از پلتفرم وردپرس افزونه ووکامرس رو فعال کردم فقط از وقتی که فعال کردن وارد شدن به پنل مدیریت وردپرس با مشکل روبه‌رو شده یعنی کند میره فقط من نمیدونم مشکل از اینترنت من هست یا وردپرس یا ووکامرس ویا قالب وردپرس ممنون میشم اگه پاسخ بدید.🤪

فکر نمی کنم مشکل از سایت باشه! شاید مشکل از اینترنت شما باشه! 🤔

ویرایش شده توسط Admin Admin
  • Like 1
لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، Admin Admin گفته است :

فکر نمی کنم مشکل از سایت باشه! شاید مشکل از اینترنت شما باشه! 🤔

سلام ممنون از راهنمایی تون لطفاً برسی کنید من اطمینان پیدا کنم که مشکل از سایت نیست فروشگاه من آدرس و نام فروشگاه رو نوشتم. ممنون از زحمات بی پایان شما 🙏🙏🙏🙏

ویرایش شده توسط مهیار زهرابی
لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...