رفتن به مطلب
هاست رایگان یاس هاستینگ

راهنمای ایجاد سوال یا تاپیک جدید


ارسال های توصیه شده

در انجمن هاست رایگان بر خلاف هاست‌های پرمیوم، پشتیبانی از کاربران به صورت اختصاصی و توسط یک تیم صورت نمی گیرد بلکه کاربران یک تاپیک جدید ایجاد می کنند و سوال خودشان را همراه با جزئیات کامل شرح میدهند تا پس از گذشت مدتی بقیه کاربران یا ادمین انجمن به سوالات آنها پاسخ دهند.

شما باید ابتدا از قسمت جستجو سایت مشکل خودتان را جست و جو کنید، به احتمال زیاد سوال شما قبلا توسط یکی از کاربران مطرح شده و میتوانید پاسخ سوالتان را سریع پیدا کنید؛ درصورتی که پس از جست و جو پاسخ سوالتان را پیدا نکردید، یکی از بخش های انجمن که مناسب سوالتان می باشد را انتخاب و بر روی دکمه پرسیدن سوال کلیک کنید.

image.png.95433cba51fbac3eb59afb55933ed595.png

پس از کلیک بر روی این گزینه فرم ایجاد سوال برای شما باز می‌شود، حالا شما می توانید یک سوال یا نظر سنجی ایجاد کنید؛ لطفا توجه داشته باشید که در صورتی که عنوان مناسبی برای سوالتان انتخاب نکنید بدون هشدار قبلی سوالتان حذف خواهد شد و تا 3 روز از دسترسی به سایت منع خواهید شد.

image.thumb.png.b2d5072bd380c44168c6c23312875c57.png

انتخاب عنوان مناسب

عنوانی انتخاب کنید که دقیقا نشان دهنده مشکلی که با آن رو به رو شده اید باشد

عنوان هایی کوتاه و نامفهوم انتخاب نکنید و سعی کنید عنوانی انتخاب کنید که به صورت واضح و مشخص نشان دهنده مشکل شما باشد؛ به طور مثال :

  • اگر قصد دارید سوالی درباره آپلود قالب وردپرس بپرسید به جای "آپلود فایل" از عنوان "آپلود فایل ZIP در فایل منیجر" یا "آپلود قالب وردپرس" استفاده کنید 
  • اگر وب سایتتان لود نمی شود و سرور خطای 5xx می دهد به جای عنوان "خطای سرور" از "خطای 5xx" استفاده کنید
  • اگر نمی توانید به دیتابیس متصل شوید قطعا عنوان "دیتابیس" برای سوالتان مناسب نخواهد بود
  • اگر DNS وب ساییتان را تغییر داده ایید و VPanel هنوز دامنه تان را قبول نمی کند عنوان "تایید نشدن DNS دامنه" قطعا بهتر از کلمه خالی "DNS" می باشد
  • اگر می خواهید اسکریپت خاصی را نصب کنید و هنگام نصب با خطا مواجه می شوید حداقل عنوان خطا را در عنوان پستتان ذکر کنید

هدف انتخاب یک عنوان مناسب برای سوال این است تا وقتی کاربران دیگری با مشکلی مشابه مشکل شما روبه رو می شوند بتوانند تنها با جست و جو در انجمن به سوال شما دست پیدا کنند و پاسخ خود را دریافت کنند تا دیگر نیاز نباشد که به یک سوال چندین بار پاسخ داده شود.

همچنین لطفا از نوشتن عنوان هایی مانند "سلام"، "جواب بده ادمین"، "سریع جواب بدید کارم ضروریه" و ... پرهیز کنید.

انتخاب تگ

این روز ها کمتر کسی پیدا می شود که با تگ ها آشنا نباشد تگ ها در انجمن ما هم دقیقا مانند تگ های اینستاگرام، توییتر و... می باشند و به جستجوی راحت‌تر  کاربران در سایت کمک می‌کنند. حداقل دو تگ مناسب برای تاپیک‌تان انتخاب کنید مثلا اگر سوالتان درباره "تایید نکردن DNS های دامنه می باشد" کلمات  "DNS" و "دامنه" انتخاب های مناسبی هستند.

نوشتن محتوای سوال

سوالتان را به صورت کامل و با شرح جزئیات بپرسید. اگر با خطایی مواجه می شوید که مربوط به سرویس ما یا سرور هاست رایگان است حتما دامنه خودتان را هم ارسال کنید. ارسال اسکرین شات هم قطعا باعث سریع تر شدن روند بررسی تاپیک شما خواهد شد.

image.png

نوشتن محتوای سوال

وقتی پاسخ سوال خود را دریافت کردید با استفاده از آیکونی که در پایین می بینید بهترین جواب را به عنوان پاسخ صحیح را علامت گذاری کنید.

1350716157_Screenshot-9_17_20211_49_33PM.thumb.png.c023f80e1d3e234289086abe505b92e4.png

پس انتخاب جواب صحیح تاپیک شما به عنوان پاسخ داده شده ثبت می شود و جواب صحیح با رنگ سبز علامت گذاری می شود

1296524130_Screenshot-9_17_20211_54_03PM.thumb.png.1faf6f7f1b07cc0f880c6557b7168342.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×
×
  • اضافه کردن...