رفتن به مطلب
هاست رایگان یاس هاستینگ
  • 0

سطح دسترسی

طراح وب سایت

سوال

باسلام.من سطح دسترسی خودم رو read رو برداشتم الان به مشکل خورده هاستم میشه برام اوکیش کنید سطح دسترسی خودم رو به فایل wp-content کامل بدید.

newfilestore.edary29.xspace.ir/htdocs/wp-content آدرس فایل مورد نظر.

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

بله هاستتون ی جورایی پوچ شده چون دیگه ن می تونید فایل wp-config رو حذف کنید و یا حتی ویرایشش کنید

این ی باگ توی vPanel هست و احتمالا توسعه دهنده ها موقع نوشتن سیستم فکرشو نکردن که اگه ی کاربر پرمیژن خودشو حذف کنه چی میشه

برای درست کردنش نیاز به دسترسی روت به سرور هست که بنده در اختیار ندارم

اگه حسابتون براتون خیلی مهم هست یک ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید و مشکلتون رو به زبان انگلیسی توضیح بدید(حتما نام کاربری و دامنه رو هم ذکر کنید) تا من درخواستتون رو به شرکت IFastnet ارسال کنم اگه قبول بشه فایلاتون تا چند روز بعد از ارسال ایمیل درست میشن

لینک به دیدگاه

• 0

خوب یعنی به همین راحتی وب سایت من پوچ شد.

من هرجا مراجعه میکنم میگویند که کار خود ارائه دهنده هاست هست و باید که اوکی کنند.

اگر بشه که کل این زیر دامنه رو حذف کنید یا کل فایل منیجر من رو که دوباره بسازم ولی اگر فقط این زیردامنم حذف بشه بهتره.

لینک به دیدگاه

• 0
در 16/6/2022 در 8:06 AM، Admin گفته است:

بله هاستتون ی جورایی پوچ شده چون دیگه ن می تونید فایل wp-config رو حذف کنید و یا حتی ویرایشش کنید

این ی باگ توی vPanel هست و احتمالا توسعه دهنده ها موقع نوشتن سیستم فکرشو نکردن که اگه ی کاربر پرمیژن خودشو حذف کنه چی میشه

برای درست کردنش نیاز به دسترسی روت به سرور هست که بنده در اختیار ندارم

اگه حسابتون براتون خیلی مهم هست یک ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید و مشکلتون رو به زبان انگلیسی توضیح بدید(حتما نام کاربری و دامنه رو هم ذکر کنید) تا من درخواستتون رو به شرکت IFastnet ارسال کنم اگه قبول بشه فایلاتون تا چند روز بعد از ارسال ایمیل درست میشن

دوست عزیز ممنون میشم اگر جواب شرکت اومد اینجا اطلاع رسانی کنید.

خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...